Tu jesteś:  Strona główna  /   Kontakt 

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Imię i nazwisko:*
Telefon:*
E-mail:*
Wiadomość:*

Kontakt

P.U.H. AGROTECHNIKA
Maszyny Rolnicze
Krzysztof Laszuk
Cicibór Duży 86
21-500 Biała Podlaska
NIP: 5371408844
tel. 83 343 24 71
tel. 83 342 23 71

ODDZIAŁ:
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków
tel. 25 644 02 75

Godziny pracy firmy:
Poniedziałek – piątek: 7.30 – 16.00
Sobota – 7.30 – 13.00

W sezonie żniwnym godziny
otwarcia są wydłużone

WŁAŚCICIEL:
Krzysztof Laszuk
kom. 604 576 055
tel. 83 343 24 71 wew. 100
klaszuk@agrotechnika.net

Bogumiła Laszuk
kom. 509 114 340
tel. 83 343 24 71 wew. 102
blaszuk@agrotechnika.net

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:
Marek Kociubiński
tel. 83 343 24 71 wew. 101
fax 83 343 24 71 wew. 105
mkociubinski@agrotechnika.net

DZIAŁ MARKETINGU:
Michał Matwiejuk
tel. 83 343 24 71 wew. 103
marketing@agrotechnika.net

DZIAŁ HANDLU:
Krzysztof Biełuszka
Dyrektor handlowy
kom. 509 114 330
tel. 83 343 24 71 wew. 103
kbieluszka@agrotechnika.net

Marek Daniluk
Kierownik działu handlu
teren: Terespol - Biała Podlaska
kom. 697 975 156
tel. 83 343 24 71 wew. 106
fax 83 343 24 71 wew. 108
mdaniluk@agrotechnika.net

Paweł Wajszczuk
Doradca techniczno-handlowy
teren: Łosice - Biała Podlaska
kom. 512 036 392
tel. 83 343 24 71 wew. 107
pwajszczuk@agrotechnika.net

Wojciech Bącik
Doradca techniczno-handlowy
teren: Radzyń Podlaski - Ryki - Garwolin
kom. 512 036 390
wbacik@agrotechnika.net

 

ODDZIAŁ ŁUKÓW:

Łukasz Gajo
Kierownik oddziału
kom. 519 396 824
tel. 25 644 02 75
lgajo@agrotechnika.net


SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE:
Adam Kolasa
Kierownik działu serwisu
kom. 607 228 775
fax 83 343 24 71 wew. 112
tel. 83 343 24 71 wew. 113
akolasa@agrotechnika.net

Grzegorz Kredens
Kierownik działu części
kom. 512 093 953
tel. 83 343 24 71 wew. 111
gkredens@agrotechnika.net

Tomasz Osiak
Specjalista ds. części zamiennych
kom. 503 657 700
tel. 83 343 24 71 wew. 110
tosiak@agrotechnika.net

Mariusz Daniluk
Serwisant
kom. 697 652 103
mariuszdaniluk@agrotechnika.net

Andrzej Lewkowicz
Serwisant
kom. 509 020 614
alewkowicz@agrotechnika.net

Krzysztof Pisaruk
Serwisant
kom. 515 299 112
serwis@agrotechnika.net

Paweł Nestoruk
Serwisant
kom. 506 038 658
serwis@agrotechnika.net

Damian Korolczuk
Serwisant
kom. 512 036 414
dkorolczuk@agrotechnika.net

 


Oddział Cicibór Duży


Oddział Łuków